Polityka Prywatności

Dane osobowe
Administratorem Twoich danych osobowych jest Human Res Sp. Z O.O. z siedzibą w 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27. Możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@humanres.pl lub telefonicznie pod numerem 572262982.

Cele przetwarzania danych
Twoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, firma, numer telefonu, adres email, będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty udziału w szkoleniu otwartym oraz w celach związanych z jego organizacją, w sprawach związanych ze szkoleniem oraz przesyłanie informacji z nim związanych.

Podstawa prawna
Przetwarzamy Twoje dane na podstawie Twojej zgody, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiednich pól w formularzu zgłoszeniowym.

Okres przechowywania danych
Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, a także przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa.

Prawa związane z danymi osobowymi
Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Masz również prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem.